Solucan Tarim Üreterek Kazanc Sağla

Solucan Tarim

YENI BAŞLAYANLAR BIR SOLUCAN ÇIFTLIĞI BAŞLAYAN REHBERLIK

Eğer bir çevre dostu kişi iseniz ve karlı içine bir şey mutfak çöp çevirmek için bazı yollar arıyor?

Kendi Backyard A Worm Çiftliği Nasıl oluşturun Basics öğrenin!

Özel Fırsat!

Önce Bilgi Açığa Asla!

12 Aralık 2015

Değerli arkadaş,

İnsanlar daha bilinçli çevresel korunması kendi parçası yapabilirsiniz nasıl oluyorlar. Geri dönüşüm basit bir ve yapabileceğiniz en iyi şeylerden biridir. İyi haber, geri dönüşüm olabilir ama ilk başta alışılmadık gelebilir, bu bir yol var.

Ama sen, bu gelir getirici olduğunu biri olabilir zihin; Sentetik olarak üretilen gübre ve büyüme arttırıcı kullanmadan – Eğer beslenme ile dolu sağlıklı meyve ve sebze yetiştirmek mümkün olacaktır söz değil! Bunu yaparken, aynı anda çevreyi dışarı yardımcı olsun! Aynı anda müthiş ve sağlıklı ne olabilir!

Solucanlar yardımıyla kompostlama yoluyla geri dönüşüm yapmak için tek yoldur. Bir tarımcı veya bunun için bir uzman çiftçi olması gerekmez. Sen aslında ne olursa olsun size arka bahçesinde ne kadar büyük ya da küçük, çok kendi solucan çiftliği inşa edebilirsiniz. All you need en az 2×2 ayak kutu veya bin için küçük bir boşluk olduğunu.

Bu soru, “Neden ben bile bir solucan çiftliği oluşturmak için rahatsız olur?”, Zihninizi çapraz olabilir Aslında, bir sürü insan solucan tarım iyi ve ödüllendirici bir hobi olabilir keşfettiler.Eğer wriggly arkadaş yardımı ile, gübre, organik mutfak atıkları açabilirsiniz. Onlar bunu yapıyor gelmek faydaları öğrenmek Ve işte hevesli olsun ve gerçekten bu konuda ciddi olsun, bir şey daha iyi.

Daha fazla kişi, yeşil yaşam benimsiyor ve olumlu sonuçlar görüyoruz – çevreyi korumaya kendi düşeni yapmaya olsun, bir bonus olarak, gübre satarak para kazanmak, sağlıklı ve besleyici bitkileri yetiştirilen ve! Kimse solucan tarımın kaybeden sonunda. Çevre ve aileniz için bir kahraman olmak olsun! Peki, neden onlardan biri olmak değil?

Solucan tarım doğa ananın kendisi tarafından toprağı zenginleştirmek nasıl gösterebiliriz.Eğer bahçe isterseniz onlar iyi ve sağlıklı büyümek, böylece ve, senin bitkiler ile toprak kullanabilirsiniz. Eğer kompost gübre iyi olabilir neden bilmek istiyorsun? Eğer toprak ile kompost karıştırdığınız zaman, çünkü organik karışım ile sonuna kadar. İnsanlar organik ürünler sentetik bu toksinlerin tüm gübreler, bitki ve böcek öldürücüleri hazır olduklarını daha sizin için daha iyi olduğunu biliyorum.

Bir solucan döküm yararlanarak nedeniyle solucan gelen döküm toprak daha kaliteli olması için yardımcı olacaktır. Organik Toprak kaliteli ve size düzenli toprak kullanmak olsaydı bu yabancı toksinler ile kendinizi endişe zorunda kalmazsınız.

Bu raporda, aşağıdaki öğreneceksiniz:

En iyi başka ne yol doğanın yolu daha kaliteli ve sağlıklı gübre hazırlamak. Kendi kaliteli organik toprak oluşturmak ve gerektiğinde kullanmak öğrenmek istiyorsanız için, bu rehber,“Solucan Çiftçilik, bir solucan Farm Başlama Başlangıç ​​Kılavuzu”, solucan yetiştiriciliği hakkında bilmeniz gereken her şey var ve o çakışmaktadır nasıl yeşil yaşam için.

Eğer solucan yetiştiriciliği hakkında bilmeniz gereken bu kılavuzda başka şeyler vardır.İçerirler:

  • Şeyler bir solucan çiftliği oluşturmak gerekiyor
  • Senin solucanlar için bir ev – bir solucan kutusu nasıl hazırlanır
  • Ne yatak ve bunu hazırlamak için ne ihtiyaç vardır
  • Koymak ve kompost koymak değil hangi atıklar

Kompost yeşil yaşam ayrılmaz bir parçasıdır. Bu atıkları geri dönüşüm olabilir en iyi yollarından biridir – kurtlar organik atık alıcı ve gübre çevirmek vardır! Gübreler büyüyen sebze ve bahçe bitkileri üzerinde kullanım için idealdir. Bu organik bir karışım olduğundan, ailenizin sağlığını etkileyecek ilaçları ve diğer kimyasallar kendinizi ilgilendiren zorunda değilsiniz.

Solucan Tarım Complete Guide burada

Şimdi çevre savunucusu ol! Sağlıklı meyve ve sebze yetiştiriyor! Ekstra gelir elde! Tutumlu yeşil yaşam için bilet burada ve indirmek için bekliyor. Şimdi git ve olabilir böylece eviniz için kaliteli yeşil yaşam için yolda bu başlangıç ​​kapsamlı rehber olsun!

Bu konuda ne kadar iyi düşük bir maliyetle bir solucan çiftliği oluşturmak için öğrenebilirsiniz olmasıdır. Bu proje ile başlamak yüzlerce dolar satmak zorunda değilsiniz.Neden? Bütün Çünkü bizim solucan kutusu ve solucanlar oluşturmak için temel maddeleri vardır ihtiyacım var! Hepiniz mutfakta tüm organik çöp olabilir. Sonuçta, çok fazla para harcama yeşil yaşam kavramının amacı yenilgi olacaktır. Yeşil yaşam konsepti aynı anda kaliteli bir hayat yerken tasarruf ilgilidir. Sadece kendiniz için yaşam kalitesini değiştirecek, aynı zamanda onlara yiyecek vererek bu Solucanlar yayılmak için bir iyilik sıyrılmak verin.

Solucanlar konuşan onlar kaliteli organik toprak üretmek için ana madde vardır. Ancak, sadece solucan her türlü kullanamazsınız.

Bu kılavuzda olacak …

  • Nasıl kompost meyve ve sebze etkiler.
  • Ne solucan solucanlar için olumlu bir yer oluşturabilirsiniz faktörlerdir.
  • Ne havalandırma solucan çiftliği ve kompost yığını ile ilgili yok.
  • Basit bir şekilde bir solucan bin yapmak.
  • Nasıl kar formu solucan tarım üretebilirsiniz.
  • Ve daha fazlası

Burada eKitap’ta öğreneceksiniz budur ….

To You Bu Worth Ne Kadar?

Sadece 17,00 $ için tek bir pakette bu solucan tarım kılavuzu olabilir. Bu her şey dahil rehber basit terimlerle sizi atlatmış olan tüm sorular açıklayacağız.

? Veda kez ticari gübre ve tüm Say
sen? Sizin için çalışacak ve daha sağlıklı bir yöntemdir bir şey istemiyor musunuz Sadece artık toprak ve gübre için bu yüksek fiyatlar ödemek ev geliştirme mağazası ya da kreş gidiyor, düşünmek . Kendi evinizin konforunda bunu oluşturarak tasarruf edebilirsiniz. Solucanlar size verebilirim iyi gübre anne doğa veren tüm işleri yapacaktır.

Bu tıklayın ve hakkında bilmeniz gerekenler okuyabilirsiniz böylece kolay bir başvuru kılavuzu bilgisayarınıza indirdiğiniz için harika bir fikir. Bir ebook avantajı hiçbir raf alanı kaplıyor ki kolayca e-postayla ya da üzerinde olabilir edilir Bir memory stick ve yerde okudum. Hepsi bir küçük pakette sarılmış ve zamanlı araştırma sizin için yapılır yapıyor kurtardı. Sadece tıklayın okumak, öğrenmek ve içinizde bu meraklı kitap kurdu karşılamak için bilgi uygulamak

% 100 “Love It veya bu bırakın” 60 Gün Para-İade Garantisi!

Sizinle tamamen memnun değilseniz “Bir solucan Farm Başlama Başlayanlar Kılavuzu” tüm sebebi ne olursa olsun, sadece bana bir e-posta göndermek ve ben neşeyle bir düğmeye tıklama ile% 100 paranızı iade edeceğiz.

Sen tam bir var 60 gün malzemeyi denemek için. Bu istedi hiçbir soru, ben evlat gibi hiçbir yaygara para iade garantisi.

Şimdi adil bir anlaşma için bu nedir?Bu yola bak – gerçekten bir 17 $ kova damla kendinizi kaydedebilirsiniz zaman ve para ile karşılaştırıldığında …

Biz maddi yararlı bulacaksınız eminiz!

Click Here!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s