Youtube İzlenme Sayısı Arttırma Siteleri

Youtube’a video yükleyip yüksek izlenme sayılarına ulaşmak istiyorsanız, bunu çeşitli yollarla yapmanız mümkün. Bu yollardan biri de YouTube izlenme sayısını arttırabileceğiniz siteler. Bu sitelerin genel çalışma prensibi şöyle; Size bir miktar kredi veriliyor ve bu kredi ile sizin YouTube videonuz diğer kullanıcılara izletiliyor. Krediniz bittiğinde ya da mevcut kredinizi arttırmak istediğiniz de sizin de diğer kullanıların videolarını izlemeniz veya kredi satın almanız gerekiyor. Bu hizmeti kullanabileceğiniz siteleri aşağıda listeledik.

Tüm sitelere üyelik ile size bir miktar kredi veriyor, tüm sitelere üye olup bu üyelik puanı ile videonuzun izlenme sayısındaki değişimi kendiniz deneyebilirsiniz.

Youtube İzlenme Sayısı Arttırma Siteleri:

-Bu sitede Yotube izlenmenizi seçtiğiniz bölgedeki kişilere izletme seçeneğiniz var. Örneğin sadece Türkiye’deki kullanıcılara izletebilirsiniz videolarınızı. Sitenin siz izleteceği videolar ile kredi kazanamanız mümkün olduğu gibi kredi satın alarakta izlenme hakkına sahip olabilirsiniz.
www.websyndic.com

-Bu sitede Youtube izlenmesi, kullanıcı arttırma konusunda bilinen sitelerden birisi. Yotube dışında Facebook, Twitter ve Instagram gibi bir .ok sosyal ağ için hizmet sunuyor. Video izleyerek, facebook sayfası beğenerek ve twitter kullanıcılarını takip ederek kredi kazanıp, bu kredileri istediğiniz hizmet için kullanabilirsiniz.
www.addmefast.com

-Bu sitede hem ücretsiz hem de ücretli izlenme hizmeti var.
Diğer kullanıcıların videolarını izleyerek kredi kazanabilir ya da kredi satın alabilirsiniz.
www.vagex.com

-Türkçe dil seçeneği de olan bu sitede ücretli ve ücretsiz Youtube izlenmesi hizmetleri mevcut. Ayrıca diğer bir çok siteye göre çok daha fazla sosyal ağ hizmetini barındırıyor. Mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim.
www.likeall.org

-Bu sitede ücretsiz kredi kazanarak video izlenme sayısını arttırabilirsiniz ya da kredi satın alarak kredileriniz ile youtube izlenme sayınızı arttırabilirsiniz. Sitede ayrıca Facebook, Twitter, Instagram ve Reddit ile ilgili hizmetler de mevcut.
www.linkcollider.com

-Hitleap sitesi bir ziyaretçi sağlama sitesi. Herhangi bir web sitesine istediğiniz süre kadar kullanıcının girip kalmasını sağlıyor. Siz burada süreyi videonuz kadar girereseniz Youtube videonuz izlenme kazanmış olacak.
www.hitleap.com

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s